Telefon
WhatsApp
İnstagram
Vip Transfer

Vip Transfer

Xmax Turizm VIP Taşımacılık Servisi

Seyahatinizi sıradan bir yolculuk olmaktan çıkarıp, benzersiz bir deneyime dönüştürmek istiyorsanız, Xmax Turizm'in özel VIP taşımacılık servisini deneyimlemeniz gerek. Lüks ve konforu bir araya getiren servisimizle, Bulgaristan seyahatlerinizde sıradışı bir konfora erişebilirsiniz.

Elit Araç Filomuz

4 adet son model, yüksek konforlu araçtan oluşan filomuzla, seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz tüm lüks detayları bulabilirsiniz. Geniş iç hacim, üstün ses yalıtımı, konforlu koltuklar ve en yeni teknolojiye sahip özelliklerle donatılmış araçlarımız, yolculuğunuz boyunca ihtiyaçlarınızı karşılar.

Profesyonel Şoförler

VIP taşımacılık servisimizde, profesyonel ve deneyimli şoförlerle çalışıyoruz. Sadece yolculuğunuzun güvenliğini değil, aynı zamanda konforunuzu da düşünen şoförlerimiz, size özel bir servis sunuyor.

Esnek Seyahat Planı

Standart taşımacılık hizmetlerinden farklı olarak, VIP servisimizde seyahat planınızı tamamen siz belirleyebilirsiniz. İstediğiniz saatte başlayan ve istediğiniz noktada sonlanan bir yolculuk için bize güvenebilirsiniz.

Bulgaristan'ın En Özel Noktalarında Servis

Bulgaristan seyahatlerinizde, ülkenin en güzel ve özel noktalarına VIP taşımacılık servisimizle erişim sağlayabilirsiniz. Siz nereye gitmek isterseniz, Xmax Turizm sizi oraya konforla taşır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önceliktir. VIP taşımacılık servisimizde de bu ilkeyi benimsiyor, yolculuğunuz boyunca her türlü ihtiyacınızı karşılamak için çaba gösteriyoruz.


Xmax Turizm'in VIP taşımacılık servisiyle, Bulgaristan seyahatlerinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürün. Hem konforu hem de lüksü bir arada yaşamak için bize ulaşın ve rezervasyonunuzu yaptırın!

Bize Soru Sorun
rajib raj

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM